Bal karnawałowy pośredników i zarządców PFRN - Bydgoszcz 2010 ...
Ogólnopolski Bal Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości, odbył się 16 stycznia 20010 roku w salach Hotelu CITY w Bydgoszczy. Uczestnictwo w Balu to jednak nie wyłącznie zabawa, ale także niesienie pomocy dzieciom ...
 
 
Wiele celów wymaga wsparcia i pomocy,  najtrudniej jednak jest znieść niedolę dzieci. Jeśli jakiekolwiek wsparcie jest możliwe to winniśmy je realizować. Podczas Balu głównym celem było pozyskanie środków finansowych na wsparcie dla dzieci.
Udziałem w loterii i licytacji wszyscy zaproszeni goście potwierdzili swoją wielkoduszność. Chcemy podziękować nie tylko wszystkim uczestnikom balu i osobom licytującym, jak również tym, którzy swoje szczęśliwe wygrane przekazali również dzieciom. Nasza aukcja i loteria przebiegała tak sprawnie dzięki talentom prowadzących, Macieja Puto i najgoręcej zachęcającego do licytacji Leszka Hardka, którym gorąco dziękujemy za zaangażowanie.
Wśród wygranych były telewizory, kuchnia mikrofalowa, odkurzacz, inny sprzęt AGD. Natomiast najwyżej wylicytowanymi przedmiotami były: złote dolary australijskie i świadectwo moralności z 1927r., .Pozyskane fundusze i przekazane fanty z loterii niezwłocznie trafią do Dzieci.
 
Impreza została uświetniona obecnością wielu gości z Polski. Podczas Balu zostały wręczone nagrody, wyrazy najwyższego uznania - Złotą Odznakę otrzymali: Anna Jackowska, Ewa Maliszczak , Zbigniew Gołąb oraz Aleksander Scheller. Ponadto wręczone zostały  Wyróżnienia dla aktywnie uczestniczących w pracy społecznej na rzecz środowiska zawodowego. Z naszego stowarzyszenie otrzymała ją Pani Elżbieta Trawińska. Po raz piaty wręczono nagrodę im. Jerzego Kląskały dla najlepszej pracy magisterskiej zgłoszonej do konkursu a związanej z rynkiem nieruchomości. Nagrodę tą otrzymał Pan Łukasz Makowski za pracę „Rewitalizacja terenów otwartych w osiedlach z wielkiej płyty”.
 
Dla uczestników wieczoru wystąpił kabaret „Słoiczek po cukrze”, którego dowcip pozwolił na chwilę relaksu.
 
Tegoroczny bal przechodzi właśnie do historii, dziękujemy za przybycie i jeszcze raz, w imieniu dzieci wszystkim za okazane serce. Jako organizatorzy mamy nadzieję, że wieczór ten pozostanie uczestnikom na długo w pamięci jako szczególny i wyjątkowy.
 
z wyrazami szacunku 
Prezes SPONPK
Henryka Wilczyńska
 
 
 

SPON Pomorza i Kujaw
85-104 Bydgoszcz, ul. Batorego 2|tel./fax.: (+48) 52 321.09.75; gsm: (+48) 600 99.44.98 - biuro czynne od 11.00 - 15.00
Copyright © 1999-2009 SPONPK - Wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie serwisu: Arat Media