Wydarzenia - jesień 2016...
Egzaminy, konferencje, nagrody, spotkania...

W listopadzie i grudniu zakończyły się egzaminem kursy na zarządcę nieruchomości oraz pośrednika w obrocie nieruchomościami. Kolejne kilkadziesiąt osób z regionu uzyskało prawo otrzymania licencji zarządcy i pośrednika.


W dniu 25 listopada w Krakowie odbyła się ogólnopolska konferencja PFRN. Polska Federacja Rynku Nieruchomości podczas konferencji ponownie uhonorowała najbardziej zasłużone i wyróżniające się osoby lub instytucje w społecznej pracy na rzecz środowiska pośredników w obrocie nieruchomościami i zarządców nieruchomości. Przyznała Złote Odznaki PFRN, Wyróżnienie PFRN, Wyróżnienia Specjalne PFRN, Nagrodę Medialną PFRN, a także Wyróżnienie Specjalne dla stowarzyszeń. Tym razem wśród osób nagrodzonych złotą odznaką PFRN znalazł się Krzysztof Furman. Po raz kolejny wśród nagrodzonych znalazło się też SPON Pomorza i Kujaw.


W dniu 1 grudnia odbyło się szkolenie prowadzone przez Pana Jerzego Śliwę - Sprzedaż, negocjacje, mediacje - narzędzia sukcesu dla pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości. Celem szkolenia było nabycie kompetencji w zakresie skutecznej komunikacji z klientem pośrednictwa nieruchomości i zarządcy nieruchomości, a w szczególności usprawnienia sprzedaży, negocjowania warunków kontraktów i zarządzania konfliktów w systemie realizacji usług pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami.


W dniu 14 grudnia 2017 odbyło się doroczne, świąteczne spotkanie członków stowarzyszenia.
 
 
 

SPON Pomorza i Kujaw
85-104 Bydgoszcz, ul. Batorego 2|tel./fax.: (+48) 52 321.09.75; gsm: (+48) 600 99.44.98 - biuro czynne od 11.00 - 15.00
Copyright © 1999-2009 SPONPK - Wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie serwisu: Arat Media