• Jak zwiększyć ilość i jakość ofert przyjmowanych na wyłączność
  (termin - 7.11.2018) -  LISTA ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA
 
UWAGA - ZMIANA MIEJSCA SZKOLENIA - CITY Hotel, Sala E (Ip.), ul. 3 go Maja 6
 
Lista zgłoszeń została ZAMKNIĘTA
___________________________________
 
Informacje ogólne: 
 • organizator szkolenia: SPON Pomorza i Kujaw 
 • termin szkolenia: 7 listopad 2018 r. (środa)
 • miejsce: City Hotel, ul. 3 Maja 6, Bydgoszcz - sala E (I p.)
 • rozpoczęcie: godz. 10.30
  
Program szkolenia:
Poruszone zostaną trzy główne aspekty wyłączności:
 • O korzyściach i przekonaniu właścicieli i pracowników biura obrotu do pracy na wyłączności.
 • O sposobach przekonania sprzedających do udzielania wyłączności.
 • O konstrukcji i filozofii umowy o pośrednictwo na wyłączność chroniącej słuszne interesy pośrednika
 • O czym się dowiesz? Intuicyjnie, wydaje się, że posiadanie ofert na wyłączność jest korzystne dla pośrednika.
  Z drugiej strony, sprzedający - równie intuicyjnie - obawiają się wyłączności jako zablokowania możliwości sprzedaży. Jaka jest prawda?
 • Czy każda wyłączność przynosi korzyści pośrednikowi?
 • Jak pokonać obawy właścicieli nieruchomości?
 • Jakie oferty warto przyjmować na wyłączność?
 • Jakie warunki spotkania stworzyć, aby sprzyjały przyjęciu oferty na wyłączność?
 • Co odpowiadać na często obiekcje klientów, na przykład: "Co będzie, gdy sam znajdę nabywcę", "Wyłączność mnie ogranicza", "Sprzedając samodzielnie uzyskamy lepszą cenę", "Ofertę oglądało już wiele osób. Czy będę musiał płacić prowizję, jeśli któraś z nich powróci i kupi mój dom?", "Mam już ofertę wystawioną w kilku agencjach", "Najpierw zgłoszę do kilku agencji, ale jak zobaczę, że jesteście dobrzy to...", "Może i zgłosiłbym na wyłączność, ale sąsiad zastanawia się czy nie kupić dla córki".... itd. itp.
 • Jak skutecznie negocjować wysokość wynagrodzenia agencji, zwłaszcza jeśli ma być to tak zwana "podwójna prowizja"?
 • Odpowiedzi na częste dylematy: Czy brać wynagrodzenie tylko od jednej strony? Czy dzielić się wynagrodzeniem w innej pośrednikami? Wyłączność, a prawo konsumenta do odstąpienia od umowy?...
Cel szkolenia: Celem tego szkolenia jest pokazanie sposobów na zwiększenie ilości i jakości ofert przyjmowanych na wyłączność. Poznasz: Efektywne sposoby, dzięki którym agencje nieruchomości mogą zwiększyć skuteczność przyjmowania ofert na wyłączność. sprawdzone w praktyce argumenty rozwiewające wątpliwości klientów, zasady wywierania wpływu na decyzje innych ludzi. Skorzystasz z naszych wieloletnich doświadczeń w pośrednictwie opartym o wyłączność.
 
 
 
Prowadzący: Lebiedź Tomasz, Wieloletni pośrednik w obrocie nieruchomościami. W 1989 roku otworzył swoje biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, uczestniczył w zakładaniu Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. W 1997 założył jedną z pierwszych stron internetowych dla agencji nieruchomości. W 2000 roku rozpoczął działalność edukacyjną i ramach której prowadzi ćwiczenia i wykłady tak na zamówienie firm, Stowarzyszeń, Organizacji i Uczelni jak i w formie zajęć otwartych. Od 2008 jego firma zaczęła świadczyć usługi IT w tym także dla branży nieruchomości i zarządzać kampaniami marketingowymi innych przedsiębiorców. Prowadził wykłady dla studentów studiów podyplomowych organizowanych przez Katedrę Nieruchomości Szkoły Głównej Handlowej (SGH w Warszawie). Był Członkiem Zarządu Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i laureatem nagród państwowych i środowiskowych.
 
 
Szkolenie spełnia wymagania określone w pkt. 6.3 normy PN-EN 15733:2010 Usługi pośredników w obrocie nieruchomościami. zobacz więcej...>>
 

Jednocześnie informujemy, że przesłanie wniosku (podanie danych) jest dobrowolne, jednak podanie oznaczonych danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i świadczenia usługi [ zasady przetwarzania danych osobowych ].

 

Dodatkowe pytania prosimy kierować mailem na adres [ kliknij tutaj ]

 
 Ilość miejsc ograniczona ! 
 
   

 Informacje o szkoleniu
 Formularz zgłoszenia

SPON Pomorza i Kujaw
85-104 Bydgoszcz, ul. Batorego 2|tel./fax.: (+48) 52 321.09.75; gsm: (+48) 600 99.44.98 - biuro czynne od 11.00 - 15.00
Copyright © 1999-2009 SPONPK - Wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie serwisu: Arat Media