• Umowa pośrednictwa po nowelizacji ustawy o gospodarce nieruchomościami
    (termin: 8.11.2017) OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

 
 
OSTATNIE WOLNE MIEJSCA
 
 
 
Informacje ogólne: 
  • organizator szkolenia: SPON Pomorza i Kujaw  
  • termin szkolenia: 8 listopada 2017 r. (środa)
  • miejsce: siedziba SPONPK, Bydgoszcz, ul. Batorego 2,
  • rozpoczęcie: godz. 11.00
 

Program i cel seminarium:
 
W dniu 1 września 2017 roku weszła w życie nowelizacja Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Zmiany na pierwszy rzut oka niepozorne mają kolosalne znaczenie dla praktycznego stosowania umów pośrednictwa. Pośrednicy zostają obciążeni nowymi obowiązkami, jak również pojawiają się zupełnie nowe konsekwencje. Jak postępować po zmianach? Co zrobić aby po 1.09.2017 nie popełniać błędów. Jakie działania należy podjąć, aby "utrzymać" ważność umowy pośrednictwa. Z jakim konsekwencjami możemy się spotkać jeśli nie dopełnimy obowiązków? Co zrobić, aby przez nieuwagę nie dopuścić do wypowiedzenia umowy pośrednictwa? Nieważność, rozwiązanie, wypowiedzenie umowy i brak ochrony ubezpieczeniowej. Ponadto przypomnienie obowiązków wynikających z nowych i zmienionych w ostatnim czasie ustaw. Na te i na inne pytania uzyskacie odpowiedź już 8 listopada br.
 
 
Prowadzący: 
 
Leszek A. HardekAnna Jackowska - Pośrednik w obrocie nieruchomościami, prawnik, członek Warszawskiego SPON, oraz członek wspierający SPON Pomorza i Kujaw, była Wiceprezydent PFRN, długoletnia przewodnicząca Sądu Koleżeńskiego WSPON, członek Komisji Prawnej WSPON, członek Komisji Prawnej i Komisji Etyki PFRN, członek. b.  Komisji Odpowiedzialności Zawodowej, wieloletni Powiatowy Rzecznik Konsumentów, autorka „Jak poradzić sobie na rynku nieruchomości” - biuletynu wydanego przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz ksiązki „Niedozwolone postanowienia umowne w umowach pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w świetle orzeczeń Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów”.
 
 
 
 
 
Seminarium spełnia wymagania określone w pkt. 6.3 normy PN-EN 15733:2010 Usługi pośredników w obrocie nieruchomościami.  zobacz więcej...>>
 
Ilość miejsc ograniczona ! 
 
  
 
 
Serdecznie zapraszamy.
 
 
__________________________________________________________ informacja o szkoleniu
 formularz zgłoszenia

SPON Pomorza i Kujaw
85-104 Bydgoszcz, ul. Batorego 2|tel./fax.: (+48) 52 321.09.75; gsm: (+48) 600 99.44.98 - biuro czynne od 11.00 - 15.00
Copyright © 1999-2009 SPONPK - Wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie serwisu: Arat Media