XXIII Kongres PFRN (RE Concept) - Bydgoszcz, 17-18.05.2019
 
Szanowni Państwo,
 
Z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa
w 23. Kongresie Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, który odbędzie się w dniach 17-18.05.2019 roku w Bydgoszczy. 
 
Gospodarzem 23. Kongresu jest SPON Pomorza i Kujaw.
 
Doroczne kongresy PFRN są uznanym miejscem spotkań osób, które aktywnie pracują na rynku nieruchomości, a zawód pośrednika czy zarządcy nieruchomości to dla nich przede wszystkim pasja. Kongres PFRN to dwa dni pełne doskonałych wykładów na tematy dotyczące sytuacji na rynku, nowości technologicznych wykorzystywanych do pracy w zawodzie, nowych rozwiązań biznesowych. To wreszcie doskonała okazja do spotkań z kolegami po fachu, wymiana doświadczeń i niekończących się rozmów. To czas, podczas którego specjaliści rynku nieruchomości ładują pozytywnie akumulatory i ... odliczają dni do następnego Kongresu.
 
Wspólnie z gospodarzem 23. Kongresu PFRN proponujemy "odświeżoną" formułę spotkania. W pierwszym dniu kongresu (po południu) oraz w drugim zaprosimy Państwa do uczestnictwa w panelach warsztatowych prowadzonych przez doświadczonych specjalistów i ekspertów na rynku nieruchomości.
 
Wieczorna gala "Argentum Party" pierwszego dnia Kongresu połączona będzie z obchodami
25-lecia działalności stowarzyszenia
.

Szczegóły już od 1 marca dostępne na stronie PFRN [ 23. Kongres PFRN - zobacz tutaj ]
 
 
Andrzej Piórecki
Prezydent PFRN
Elżbieta Trawińska
Prezes SPON Pomorza i Kujaw
 
 
 
RE Concept - pomysł na nieruchomości.

Jesteś profesjonalistą rynku nieruchomości? A może zamierzasz nim zostać? Albo pracując w tej branży szukasz nowych pomysłów, inspiracji czy rozwiązań? Jeśli tak, RE Concept jest dla Ciebie!

RE Concept to Twój pomysł na nieruchomości. To siła 23 lat doświadczeń kongresów PFRN i formuła nowoczesnej konferencji. To dawka skondensowanej wiedzy, podana w lekkiej formie. To dwa intensywne dni, wypełnione po brzegi „mięsem”, „sokiem” czy „miąższem”, jak kto woli. Najwyższą jakość dań gwarantują najlepsi na rynku prelegenci 23. Kongres Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
 
 

 
 
SPON Pomorza i Kujaw
85-104 Bydgoszcz, ul. Batorego 2|tel./fax.: (+48) 52 321.09.75; gsm: (+48) 600 99.44.98 - biuro czynne od 11.00 - 15.00
Copyright © 1999-2009 SPONPK - Wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie serwisu: Arat Media